Eukalüpti globuluse eeterlik õli 5ml, 10ml

4,99 €
Maksudega

Ligi 300 erinevast eukalüptiliigist destilleeritakse aroomiteraapias kõige sagedamini õli lõunapoolsest Eucalyptus globulus-est. Selle lõhn on läbitungiv ja värske, see õli tugevdab immuunsüsteemi, on kasulik väsinud inimestele ja neile, kellel on kalduvus külmetusele. Sellel aroomiõlil on antibakteriaalsed ja viirusevastased omadused, tänu millele on eukalüptiõliga auruga sissehingamine tõhus looduslik ravim külmetushaiguste vastu. Epideemiate ajal võib eukalüptiõli kasutada difuuseris.

See on hea vahend gripi ja laste haigustega võitlemise vastu. Epideemiate ja nakkushaiguste korral täidab eukalüpti eeterlik õli topeltfunktsiooni: aitab patsienti, kaitstes samal ajal ka teisi haige inimesega kokkupuutuvaid. Järgmine segu on eriti kasulik epideemiate ja gripi korral: 4 osa eukalüpti, 2 osa tüümiani, 2 osa männi ja 1 osa lavendli eeterlikke õlisid - kasutage seda ruumide puhastamiseks ja difuuseriga aurutamiseks (5 ml aroomiõli segu 500 ml vee kohta).

Kogus

Tänu valuvaigistavale toimele saab eukalüpti eeterlikku õli kasutada massaažis reuma ja lihasvalude korral. See eeterlik õli võib aidata leevendab migreenivalusid. See võib aidata tappa viirused ja hoiab ära nende paljunemise. Sobib kasutamiseks saunades.

Eukalüpti eeterlik õli tõrjub kärbseid ja sääski, seda võib segada bergamoti või lavendli eeterlike õlidega. Ruumi lõhnastamiseks, õhu värskendamiseks ja putukate tõrjumiseks lahjendage 200 ml vett 20 tilga aroomiõliga. Õli ei lahustu täielikult vees, kuid sellest kogusest piisab õhu värskendamiseks. Kasutage taimede pritsimiseks mõeldud lihtsat pihustuspudelit, kuid hoidke segu pärast kasutamist kindlasti erinevas mahutis, kui pihustuspudel on plastikust või metalli, kuna plastik ja metall reageerivad eeterlike õlidega ja muudavad nende omadusi.

Suvel kasutage seda segu ruumide lõhnastamiseks. Mööbli ja esemete pindade puhastamiseks võib kasutada üsna küllastunud õli ja vee lahust, kuigi kõige parem on levitada eeterlikke õlisid eeterlike õlide difuuseri abil õhus.

Lisainfo

Kasutamine
Õhu värskendamiseks
Kasutamine
Putukate tõrjumiseks
Kasutamine
1-2-aastastastel väikelastel
Kasutamine
Masseerimisel
Kasutamine
Epideemiate ajal tervena püsimise toetuseks
Kasutamine
Peavalude leevendamise toeks
Kasutamine
Saunas
Kasutamine
Nohu ravi toeks
Kasutamine
Lihasvalu leevendamise toeks
Kasutamine
Õhu puhastamiseks
Kasutamine
Palaviku vähendamine toeks

Eriviited

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password