Isikuandmete kogumine ja töötlemine

 Isikuandmed on informatsioon mis võimaldab meil tuvastada Teie isikut: Näiteks, Teie nimi, Teie elektroonilise posti aadress või kodune aadress. AromaAir.ee ei kasuta Teie andmeid tellimuse väliselt ja ilma Teie nõusolekuta.

 Isikuandmete kasutamine

 AromaAir.ee kasutab Teie andmeid ainult tehnilistel vajadustel. Kasutame Teie andmeid informatsiooni edastamiseks millega võimaldame Teile ligipääsu tellimuskohase info kohta. AromaAir.ee ei väljasta Teie andmeid kolmandatele isikutele. Kõik AromaAir.ee töötajad on nõustunud ning kohustatud kinni hoidma konfidensiaalsusnõuetes.

 Valikuvõimalus

 Te omate täieliku kontrolli oma andmete üle mille olete edastanud AromaAir.ee-le. Juhul kui te ei soovi oma isikuandmeid edastada AromaAir.ee veebipoele, tuleb ära märkida, et on võimalus, et me ei saa Teile võimaldada ligipääsu kõigile lehekülje funktsioonidele. Kui soovite keelduda uudiskirjadest oma meiliaadressile teavitage meid sellest meili teel.

 Automaatselt edastatav informatsioon (Mitteisiklik informastioon)

 Külastades veebilehte AromaAir.ee salvestab lehekülg automaatselt järgnevad andmed: Brauseri identifikaator, lehekülje külastatavuse tihedus, keskmine veedetud aeg leheküljel, vaadatud tooted. Antud informatsiooni kasutame lehekülje sisu ja funktsionaalusese täiendamiseks. Teie andmeid ei edastata kolmandatele isikutele.

 Cookies

 Küpsised (Cookies) on väikesemahulised failid mis salvestatavad ajutiselt ennast Teie arvuti kõvakettale. See aitab meie leheküljel ära tunda Teie arvuti kui Te külastate järgmine kord meie lehekülge. AromaAir.ee kasutab küpsiseid informatsiooni haldamiseks.

See küpsis on vajalik veebilehe korralikuks toimimseks. Seda kasutatakse siis, kui klient lisab toote ostukorvi. See küpsis lubab asetada tellimuse AromaAir.ee veebilehel.

Salvestab teabe, mitu korda klient külastas veebilehte oma esimesest külastusest kuni viimaseni.

AromaAir.ee kindlustab Teie andmete turvalisuse. Teie andmed on hoolikalt kaitstud ennetamaks nende kadumise, hävimise ja muutmise. Samuti hoiame ära ka ligipääsu kolmandatele isikutele.

 

 

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password