Rosmariini eeterlik õli (Rosmarinus Officinalis) 5 ml

4,99 €
Maksudega

Rosmariini eeterlikul õlil on iseloomulik, meeldivalt terav ja läbitungiv lõhn. Sellel on stimuleerivad omadused; selle lõhn on soe ja intensiivne. Rosmariini eeterlik õli on suurepärane ajutegevuse stimulaator ja on tuntud selle jõudlust parandava mõju tõttu kesknärvisüsteemile. Vaid mõne tilga rosmariini eeterliku õli sissehingamisel saate tunda erilist toimet, mis on kindlasti abiks inimestele, kes tegelevad intensiivse mõtlemisega - see suurendab keskendumist, parandab mälu ja parandab jõudlust töökohal.

Rosmariiniõli läbitungiv mõju muudab selle efektiivseks toetades hingamisteede haiguste ravi, alates nohust, katarrist ja sinusiidist kuni astmani. Selleks on parim auru sissehingamine.

Kogus

See eeterlik õli sobib suurepäraselt südame, maksa ja sapipõie toniseerimiseks. Õli võib alandada ka vere kolesteroolitaset. See on väga kasulik väsinud ja kangete lihaste ravi toetamisel. Kasutage õli koos baasõliga lahjendatuna massaažide või vannide jaoks. Vanni võtmiseks lahjendage eeterlik õli väikese koguse taimeõli, piima või piimapulbriga, segage vesi korralikult ja sulgege vannitoa uks, et aroom ei hajuks. Ärge kasutage rohkem kui 3 tilka. Ärge võtke vanni, kui teil on palavik.

Lisainfo

Kasutamine
Masseerimisel
Kasutamine
Kurguvalu ravi toeks
Kasutamine
Fookuse parandamiseks
Kasutamine
Lihasvalu leevendamise toeks
Kasutamine
Õhu puhastamiseks
Kasutamine
Köha ravi toetamiseks

Eriviited

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password