Kummeli hüdrolaat (Anthemis Nobilis) 100 Ml

8,99 €
Maksudega

Kummeli hüdrolaat on orgaaniline hüdrolaat, mis saadakse värskete kummelilillede destilleerimisel.

Pakub looduslikku kaitset tundlikule ja ärritunud nahale - võib aitata kaasa löövete rahustamisele, pehmendamisele ja vähendamisele. Pihustage näole ja kaelale ning laske kuivada. Kummeli hüdrolaati saab kasutada plekiliseks naha puhastamiseks. Samuti vähendab see tumedaid silmaaluseid olevaid ringe ja on hea punaste või väsinud silmade jaoks. Pihustades seda juustele - lisab see heledatele juustele sära ja võib muuta juukseid pisut heledamaks.

Kummeli hüdrolaat sobib imikutele, lastele ja lapseootel naistele. Sobib imikutele punetuste ja mähkmelööbe korral nahale pihustamiseks peale vanni. Samuti on see sobilik voodipesule pritsimiseks une soodustamiseks ja lõõgastumiseks. Lastele võib samuti kasutada toodet päikesepõletuse korral kompressi sees, leotades kompressi hüdrolaadis ning kandes õrnalt kahjustunud nahale (vahetage kompressi kui nahk on jahtunud). Kompressi saab samuti kasutada hammaste ebamugavustunde leevendamiseks, asetades see imiku lõualuule.

ARMINA hüdrolaadid ei sisalda eeterlike õlide tootmisprotsesside kõrvalsaaduseid. Need hüdrolaadid destilleeritakse otse värsketest kroonlehtedest, taimelehtedest ja taimeõitest. Tänu lillevee kõrgele kvaliteedile on hüdrolaadil pikk säilivusaeg. Hüdrolaate saab pihustada tubadesse, kasutada voodipesule lõhna lisamiseks, kompresside valmistamiseks, näole, kaelale või juustele pihustamiseks. Hüdrolaatide lõhn erineb sageli eeterlike õlide lõhnast, ehkki need lõhnavad siiski imeliselt! Hüdrolaate tuleks hoida jahedas kohas.

Lisainfo

Kasutamine
Meeleolu balanseerimiseks
Kasutamine
Une parandamiseks
Kasutamine
Lapseootel naistele
Kasutamine
1-2-aastastastel väikelastel
Kasutamine
0-6 kuustel beebidel
Kasutamine
Nahahaiguste raviks
Kasutamine
6–12-kuustel beebidel

Eriviited

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password