Eukalüpti radiata eeterlik õli (Eucaliptus Radiata) 10 ml


10,58 €
Maksudega

Seda tüüpi essentsõli lõhn on kergem, meeldivam, puuviljane, piparmündine ja lilleline. Õli imendub kergesti ja ärritab nahka vähem, seega sobib see paremini lastele ja vanematele inimestele. See tugevdab immuunsüsteemi, on suurepäraseks abimeheks väsimuse korral ning neile, kes on altid külmetusele. Sellel essentsõlil on antibakteriaalsed ja viirusevastased omadused, tänu millele on eukalüptiõliga auru sissehingamine tõhus looduslik ravim külmetushaiguste vastu. Epideemiate ajal võib eukalüptiõli kasutada difuuseris.

Kogus
Kogus Laost otsas

See on hea vahend gripi ja lastehaigustega ravi toeks. Epideemiate ja nakkushaiguste korral täidab eukalüpti eeterlik õli topeltfunktsiooni: aitab patsienti, kaitstes samal ajal ka teisi haige inimesega kokkupuutuvaid. Järgmine segu on eriti kasulik epideemiate ja gripi korral: 4 osa eukalüpti, 2 osa tüümiani, 2 osa männi ja 1 osa lavendli eeterlikke õlisid - kasutage seda ruumide puhastamiseks ja difuuseris (5 tilka aroomiõli segades kokku 500ml veega). Seda saab kasutada ka haige inimese jalataldade hõõrumiseks. Õli on hea vannide jaoks (vanni võtmiseks lahjendage eeterlik õli väikese koguse taimeõli, piima või piimapulbriga, segage vesi korralikult ja sulgege vannitoa uks, et aroom ei hajuks. Ärge kasutage rohkem kui 3 tilka õli. Ärge võtke vanni, kui teil on palavik).

Tänu selle võimalikule valuvaigistavale toimele saab eukalüpti eeterlikku õli kasutada massaažiks reuma ja lihasvalude leevenduse toetuseks. See eeterlik õli võib leevendada migreenivalusid (segage 1-2 tilka aroomiõli baasõli või rikkaliku kreemiga ja hõõruge templeid). See võib aidata tappa viiruseid ja hoida ära nende paljunemise. Sobib kasutamiseks saunades.

Eukalüpti eeterlik õli tõrjub kärbseid ja sääski, seda võib segada bergamoti või lavendli eeterlike õlidega (ruumi lõhnastamiseks, õhu värskendamiseks ja putukate tõrjumiseks segage 200 ml vett 20 tilga aroomiõliga. Õli ei lahustu täielikult vees, kuid sellest kogusest piisab õhu värskendamiseks. Kasutage taimede pritsimiseks mõeldud lihtsat pihustuspudelit, kuid hoidke segu pärast kasutamist kindlasti erinevas mahutis, kui pihustuspudel on plastikust või metalli, kuna plastik ja metall reageerivad eeterlike õlidega ja muudavad nende omadusi. Suvel kasutage seda segu ruumide lõhnastamiseks. Mööbli ja pindade puhastamiseks võib kasutada üsna tugevat õli ja vee lahust, kuid kõige parem on levitada eeterlikke õlisid eeterlike õlide difuuseri abil õhus.

Lisainfo

Kasutamine
6–12-kuustel beebidel
Kasutamine
Õhu puhastamiseks
Kasutamine
Vannivees
Kasutamine
Epideemiate ajal tervena püsimise toetuseks
Kasutamine
Saunas
Kasutamine
Putukate tõrjumiseks
Kasutamine
Lihasvalu leevendamise toeks
Kasutamine
1-2-aastastastel väikelastel
Kasutamine
Palaviku vähendamine toeks
Kasutamine
Masseerimisel
Kasutamine
Peavalude leevendamise toeks
Kasutamine
Õhu värskendamiseks
Kasutamine
Nohu ravi toeks

Eriviited

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password