Sidrunheina eeterlik õli (Cymbopogon Flexuosus) 5 ml

5,49 €
Maksudega

Sellel meeldiva sidrunilõhnaga eeterlikul õlil on värskendav toime ja seetõttu kasutatakse seda laialdaselt ruumide desinfitseerimiseks ja värskendamiseks. Sidrunheina eeterlik õli puhastab kodus seisvat õhku ning võib kasutada putukatõrjevahendina (toa lõhnastamiseks, õhu värskendamiseks ja putukate tõrjumiseks). Selleks lahjendage 200 ml vett 20 tilga aroomiõliga.  Õli ei lahustu täielikult vees, kuid sellest kogusest piisab õhu värskendamiseks. Kasutage taimede pritsimiseks mõeldud lihtsat pihustuspudelit, kuid hoidke segu pärast kasutamist kindlasti erinevas mahutis, kui pihustuspudel on plastikust või metalli, kuna plastik ja metall reageerivad eeterlike õlidega ja muudavad nende omadusi.

Kogus

Meeldiv tsitruseline lõhn tõstab tuju, elavdab ja toniseerib. Aroomiõlil on antidepressantsed, toniseerivad omadused mis rahustavad närvisüsteemi. See aitab keskenduda ja tähelepanu koondada ning parandab mälu. Sidrunheina eeterlik õli leevendab lihasvalu ja peavalusid, aitab võidelda läbipõlemise ja stressiga, aitab taastuda haigustest. See on kasulik ka seedehäirete korral, aitab kurguvalu ja palavik korral, toetades ravi. Sobib neile, kes soovivad vähendada unepuudusest tingitud väsimust ja unisust.

See eeterlik õli kõrvaldab teadaolevalt ka ebameeldivad lõhnad - paar tilka saab kanda kingade sisetaldadele. Lisaks desodoreerib see suurepäraselt kassi uriini lõhna.

Lisainfo

Kasutamine
Õhu värskendamiseks
Kasutamine
Meeleolu tõstmiseks
Kasutamine
Putukate tõrjumiseks
Kasutamine
Lapseootel naistele
Kasutamine
6–12-kuustel beebidel
Kasutamine
1-2-aastastastel väikelastel
Kasutamine
Peavalude leevendamise toeks
Kasutamine
Kurguvalu ravi toeks
Kasutamine
Fookuse parandamiseks
Kasutamine
Lihasvalu leevendamise toeks
Kasutamine
Õhu puhastamiseks
Kasutamine
Palaviku vähendamine toeks
Kasutamine
Tsitruselise lõhna andmiseks

Eriviited

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password