Kummeli eeterlik õli (Chamaemelum Nobile) 5 ml

19,99 €
Maksudega

Kummeli eeterlikku õli kasutatakse mitmesuguste nahahaiguste ravi abiks, eriti kui nahk on tundlik, kuiv ja punane. See on suurepärane allergiate - ekseemi, urtikaaria, kuiva ja kestendava naha - raviks. Kuna enamik allergilisi reaktsioone on seotud stressiga, on selle õliga ravi toetamine palju kasulikum kui ainult nahalööbe ravimine. Kummeliõli mõjutab nii vaimset kui ka füüsilist seisundit. See rahustab ja lõdvestab, seega on sellest väga palju abi stressist ja ärevusest põhjustatud ärrituvuse ja närvilisuse korral. Massaaži korral on soovitav kasutada 5ml baasõli 3 tilga aroomiõliga), õli sobib hästi ka vanniveele.

Kummeli eeterlik õli on üks õrnemaid õlisid. See sobib suurepäraselt laste ravi toeks. See aitab tasakaalustada unetsüklit ja parandab pikaajalisi unehäireid. Sama tüüpi õli ei tohiks kasutada kauem kui 2-3 nädalat.

Sobib lastele alates sünnist (0 kuud).

Kogus

Kummelit hinnatakse nii traditsioonilises kui ka ametlikus meditsiinis. Kummeli eeterlik õli võib aidata kaasa valu leevendamisele, rahustamisele ja põletiku eest kaitsele. Kuuma kummelikompressi võib kasutada villide, mädanike ja haavade jaoks. Kompressid, massaaž, vannid ja kummeli tee võivad aidata leevendada menstruatsiooni ja menopausi vaevusi. Nende kerge antidepressantne mõju võib aidata vähendada stressi, pinget ja ärrituvust - kõige sagedasemad sümptomid, mis vaevavad naisi enne menstruatsiooni. Kummeli eeterlikku õli massaažil kasutades leevendate lihasvalusid ja liigesepõletikke. See on tõhus vahend nihestuste, kõõlusepõletiku ja paistes valulike liigeste korral (vigastatud ja paistes piirkondi ei tohiks masseerida ning sellistel juhtudel kasutatakse külma kompressi).

Sobib lastele alates sünnist (0 kuud).

Lisainfo

Kasutamine
Nahahaiguste raviks
Kasutamine
Lapseootel naistele
Kasutamine
6–12-kuustel beebidel
Kasutamine
1-2-aastastastel väikelastel
Kasutamine
Meeleolu balanseerimiseks
Kasutamine
0-6 kuustel beebidel
Kasutamine
Vannivees
Kasutamine
Lihasvalu leevendamise toetamisel
Kasutamine
Masseerimisel

Eriviited

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password