• −25%

Ultraheli aroomi difuuser hele puit "Loch" 150 ml

48,00 €
36,00 € Salvesta 25%
Maksudega

See fantastiline eeterlike õlide difuuser on valmistatud mattklaasist, mis annab difuuserile eksklusiivse ja modernse välimuse. 

Difuuseril on LED-valgustus, valida saab lausa 7 erineva värvi vahel. Öörežiimis saab valgustus funktsiooni välja lülitada. Läbi difuuseri klaaskaane mõnusalt kumav LED valgus ning meeldiv valitud eeterliku õli aroom aitab paremini lõõgastuda, rahuneda ja taastada energiavarud. 

Difuuser võib töötada 8-16 tundi. Ohutu, mugav ja funktsionaalne kasutamine - saab seadistada 60 min, 90 min, 120 min või piiramatu töörežiimi. Difuuser lülitub automaatselt välja, kui vesi ja eeterlik õli otsa saavad, seega sobib see suurepäraselt kasutamiseks ka öösel. 

Difuuseril on alusta-lõpeta (“start-stopp”) funktsioon, mille kasutamisel töötab difuuser 30 sekundit ja peatub 30 sekundiks. Difuuseri veepaagi maht on 150 ml.

Toote kirjeldus:

·        Ultraheli eeterlike õlide difuuser

·       Õhuniisutaja Maht: 150 ml Helitase: 36 dB

·        Õhu niisutamise intensiivsus: ~ 30 ml/h

·        Optimaalne ruumi pindala: 15–35 m3

·        Maksimaalne tööaeg: 8–16 tundi

·       Difuuseril on alusta-lõpeta (“start-stopp”) funktsioon, mille kasutamisel töötab difuuser 30 sekundit ja peatub 30 sekundiks.

·      Ohutu, mugav ja funktsionaalne kasutamine – saab määrata 60 minutile, 90 minutile, 120 minutile või piiramatule töörežiimile.

·        Automaatne väljalülitamine kui vesi saab otsa: jah

·        Aurutamismeetod: ultraheli

·        Aurusti mõõtmed: 16 * 13 cm

Pakend sisaldab:

·        Ultraheli eeterlike õlide difuuser

·        Toiteadapter

·        Kasutusjuhend

 

Kasutamine eeterlike õlidega:

Enne kasutamist vahetage alati vett ja puhastage veepaak, seejärel lisage eeterlik õli. Eeterlike õlide lõhn toas peaks olema vaevu tajutav, alustage mõne tilga eeterliku õli lisamisega difuuserisse, juhul kui soovite tugevamat aroomi - lisage rohkem tilku.

.

Eriviited

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password