VIIRUKIPUU EETERLIK ÕLI (BOSWELLIA) 10 ml

6,49 €
Maksudega

See on vaigu ja viiruki meeldiv ning värskendav lõhn, mis on saadud viirukipuu vaigust. Viirukipuul on üks huvitav omadus - sellel on hingamist aeglustav ja süvendavad omadused. Sügavam ja aeglasem hingamine rahustab ja  aitab kaasa sügavamale mediteerimisele ning palvetamisele. Viirukipuu eeterlik õli võib aidata kaasa hingamisteede nakkuste ravile. Sellel on antiseptilised omadused mis võivad aidata kaasa köha leevendamisele. Viirukipuu eeterlik õli võib olla väga kasulik astmahaigetele, kuna see võib aidata aeglustada ja süvendada hingamist. Viirukipuu eeterliku õli auru sissehingamine võib leevendada ärevust, kurbust, pinget ja aidata kaasa sisemise rahu saavutamisele.

100% puhas eeterlik õli

Päritoluriik: Hispaania

Kogus

Soovitame kasutada Soovitame kasutada eeterlike õlide difuuseris (lisada 4–6 tilka eeterlikku õli 300 ml veele). Toodet saab kasutada ka muudel viisidel ruumide lõhnastamiseks - põrandate pesemisel (lisades paar tilka põrandapesuveele) või hoopis salvrätikutele, visiitkaartidele ja märkmikele nende lõhnastamiseks jne.

 Hoiatus:

Toode ei sobi kasutamiseks toidu valmistamisel. Toode ei sobi kandmiseks nahale ega vanniveele. Toode ei sobi joomiseks. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Allergikute, epilepsia- või astmahaigete ning rasedate naiste läheduses kasutage toodet mõõdukalt ja ettevaatusega. Kõlblikkusaeg - 1 aasta pärast avamist. .

Kõlblikkusaeg - 1 aasta pärast avamist.

FRANKINCENSO

Eriviited

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password