Magusa apelsini eeterlik õli (Citrus Sensis) 5 ml


4,99 €
Maksudega

See õrn eeterlik õli lõhnab nagu värske apelsinikoor ja on roosat värvi. Selle parim omadus on see, et selle õli antidepressantne toime. See stimuleerib seedimist, on suurepärane spasmolüütikum ja kerge rahusti. Õli on sobilik ka meeleolu tõstmiseks, ärevuse leevendamiseks, närvide rahustamiseks, lihaste lõdvestamiseks ja üldise heaolu parandamiseks. Need omadused muudavad magusa apelsini eeterliku õli talvel ideaalseks valikuks: kui lisate seda vanni, tõstab see teie tuju märkimisväärselt. (Vanni võtmiseks lahjendage eeterlikku õli väikese koguse taimeõli, piima või piimapulbriga, segage vesi hästi ja sulgege vannitoa uks, et aroom ei hajuks. Ärge kasutage rohkem kui 4 tilka essentsõli) .

Apelsiniõli on hea vahend unetuse vastu, eriti kui seda segada lavendliõliga. Selle meeldiva aroomi tõttu on see eelistatud valik kodus aurutamiseks, põrandate pesemiseks ja erinevate pindade puhastamiseks.

Segage Segage 200ml vett 20 tilga eeterliku õliga (õli ei lahustu vees täielikult, kuid kogusest piisab õhu värskendamiseks. Taimede pritsimisel kasutage pihustuspudelit kuid peale kasutamist hoidke segu anumas mis ei ole plastmassist ega metallist - need reageerivad eeterlike õlidega, muutes nende omadusi)

Kogus
Kogus Laost otsas

Lisainfo

Kasutamine
Tsitruselise aroomi lisamiseks
Kasutamine
Une kvaliteedi parandamiseks
Kasutamine
Õhu värskendamiseks
Kasutamine
Meeleolu balanseerimiseks
Kasutamine
Vannivees
Kasutamine
Lihaste lõdvestamiseks
Kasutamine
Meeleolu tõstmiseks

Eriviited

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password