PIPARMÜNDI EETERLIK ÕLI (MENTHA PIPERITA) 10 ml


4,99 €
Maksudega

Piparmündi eeterlik õli on värske ja mündise aroomiga. Piparmünt on kõige levinum ravim seedehäirete vastu. Sellel on suurepärane stimuleeriv mõju maksale, maole ja sooltele. Tänu spasmide vastastele omadustele aitab see piparmündi eeterlik õli kaasa kõhulahtisuse, seedehäirete, oksendamise ja kõhuvaluga võitlemisele. Piparmündiõli, eriti kombineerituna lavendliga, on suurepäraseks abimeheks külmetushaiguste ja gripiga võitlemisel. Selle õli soojendavad ja stimuleerivad omadused on eriti väärtuslikud, kasutatakse kohe pärast külmetamist, et saada üle värisemisest ja halvast enesetundest, mis sageli kaasnevad enne aevastamist, nohu ja palavikku. Tänu meeldivale lõhnale sobib see kasutamiseks saunas (lisage 2–3 tilka sooja veega täidetud klaasi). Piparmündi või piparmündi- ja lavendliõlide külmad kompressid otsmikul või nende lisamine viirukitele võivad aidata leevendada peavalu ja mõnikord ka migreeni (kompress on kõige tõhusam, kui teha seda koheselt, kui tunnete valu). Stimuleerib ajutegevust ja selget mõtlemist, tunnete end erksana ning olete valmis mõttetööks. Piparmündi eeterlikku õli saab edukalt kasutada ka putukatõrjevahendina - tõrjub kärbseid ja sääski. Võib kasutada ka koos teiste õlidega - lavendel, eukalüpt, rosmariin, sidrun. Piparmündiõli pole soovitatav kasutada õhtul, kuna see on uinumist takistava toimega. Mitte kasutada koos homöopaatiliste ravimitega.

100% puhas eeterlik õli

Päritoluriik - India

Kogus
Kogus Laost otsas

Soovitame kasutada Soovitame kasutada eeterlike õlide difuuseris (lisada 4–6 tilka eeterlikku õli 300 ml veele). Toodet saab kasutada ka muudel viisidel ruumide lõhnastamiseks - põrandate pesemisel (lisades paar tilka põrandapesuveele) või hoopis salvrätikutele, visiitkaartidele ja märkmikele nende lõhnastamiseks jne.

Hoiatus:

Toode ei sobi kasutamiseks toidu valmistamisel. Toode ei sobi kandmiseks nahale ega vanniveele. Toode ei sobi joomiseks. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Allergikute, epilepsia- või astmahaigete ning rasedate naiste läheduses kasutage toodet mõõdukalt ja ettevaatusega. Kõlblikkusaeg - 1 aasta pärast avamist. .

Kõlblikkusaeg - 1 aasta pärast avamist.

Eriviited

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password