SIDRUNHEINA EETERLIK ÕLI (CYMBOPOGON FLEXUOSUS) 10 ml


5,99 €
Maksudega

Sellel on meeldiv sidruni lõhn ja see on ülimalt värskendav, mistõttu on see väga populaarne ruumide desinfitseerimiseks ja värskendamiseks, aitab puhastada umbset õhku. Sellel on depressiooni leevendavad, ergutavad ja närvisüsteemi rahustavad omadused. See õli aitab parandada keskendumisvõimet ja parandab mälu. Sidrunheina eeterlik õli aitab kaasa lihas- ja peavalu leevendamisele, aitab võidelda närvilisuse, kurnatuse ja stressiga ning võib aidata kaasa haigustest taastumisele. Samuti on see kasulik seedehäirete, kurguvalu või palavikuga võitlemise korral. Sobib neile, kes soovivad kõrvaldada unepuudusest tekkinud väsimust ja unisust. Seda saab kasutada putukatõrjevahendina - tõrjub kärbseid ja sääski. Võib kasutada ka koos teiste õlidega - lavendel, rosmariin, kadakas.

100% puhas eeterlik õli

Päritoluriik - India

Kogus
Kogus Laost otsas

Soovitame kasutada Soovitame kasutada eeterlike õlide difuuseris (lisada 4–6 tilka eeterlikku õli 300 ml veele). Toodet saab kasutada ka muudel viisidel ruumide lõhnastamiseks - põrandate pesemisel (lisades paar tilka põrandapesuveele) või hoopis salvrätikutele, visiitkaartidele ja märkmikele nende lõhnastamiseks jne.

Hoiatus:

Toode ei sobi kasutamiseks toidu valmistamisel. Toode ei sobi kandmiseks nahale ega vanniveele. Toode ei sobi joomiseks. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Allergikute, epilepsia- või astmahaigete ning rasedate naiste läheduses kasutage toodet mõõdukalt ja ettevaatusega. Kõlblikkusaeg - 1 aasta pärast avamist. .

Kõlblikkusaeg - 1 aasta pärast avamist.

Lemongrass

Eriviited

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password