TEEPUU EETERLIK ÕLI (MELALEUCA ALTERNIFOLIA) 10 ml


7,09 €
Maksudega

Sellel õlil on tugev ravimi lõhn, mis on mõnevõrra sarnane eukalüptiga. Teepuu eeterlik õli on tugeva nakkusvastase toimega. See aitab kaasa kolme tüüpi haigusi põhjustavate mikroorganismide (bakterite, seente ja viiruste) võitlemise vastu ning samal ajal stimuleerib immuunsüsteemi. See sobib väga hästi inimestele, keda mõjutavad kergesti mitmesugused nakkused või neile, kes on haigusest vaikselt taastumas. Seda õli kasutatakse külmetushaiguste, gripi, köha ja laste nakkushaiguste korral kuna võib aidata kaasa paranemisele. Teepuu eeterlik õli soodustab higistamist, seega sobib see väga hästi saunas kasutamiseks (lisage 2–3 tilka sooja veega täidetud klaasi). Teepuu eeterlik õli aitab leevendada pidevat stressi, vähendab ärrituvust, aitab väsimuse ja nõrkuse vastu, aitab keskenduda ning parandab aju tööd. Desinfitseerib ja puhastab ruumis olevat õhku. Võib kasutada ka koos teiste õlidega - mänd, lavendel, nelk.

100% puhas eeterlik õli

Päritoluriik - Austraalia

Kogus
Kogus Laost otsas

Soovitame kasutada Soovitame kasutada eeterlike õlide difuuseris (lisada 4–6 tilka eeterlikku õli 300 ml veele). Toodet saab kasutada ka muudel viisidel ruumide lõhnastamiseks - põrandate pesemisel (lisades paar tilka põrandapesuveele) või hoopis salvrätikutele, visiitkaartidele ja märkmikele nende lõhnastamiseks jne.

Hoiatus:

Toode ei sobi kasutamiseks toidu valmistamisel. Toode ei sobi kandmiseks nahale ega vanniveele. Toode ei sobi joomiseks. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Allergikute, epilepsia- või astmahaigete ning rasedate naiste läheduses kasutage toodet mõõdukalt ja ettevaatusega. Kõlblikkusaeg - 1 aasta pärast avamist. .

Kõlblikkusaeg - 1 aasta pärast avamist.

tea_tree

Eriviited

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password