EUKALÜPTI EETERLIK ÕLI (EUCALIPTUS GLOBULUS) 10 ml

7,99 €
Maksudega

Õlil on värskelt terav lõhn ning see võib aidata kaasa immuunsüsteemi tugevdamisele. See on kasulik väsinud ning sageli külmetushaigusi põdevatele inimestele. See võib aidata kaasa lihaste lõdvestamisele ning valu ja migreeni leevendamisele. Eukalüpti eeterlikul õlil on antibakteriaalsed ja viirusevastased omadused, seega võib olla abiks viirustega võitlemisel. See on hea vahend lastele kes võitlevad gripi ja muude nakkushaigustega kuna võib aidata kaasa nendega võitlemisel. Tänu oma antiseptilistele omadustele võib eukalüpti eeterlik õli aidata kaasa epideemiate ja nakkushaigustega võitlemisel: aidates patsienti ja kaitstes teisi, kes patsiendiga kokku puutuvad. Eukalüpti eeterlik õli aitab tõrjuda kärbseid ja sääski.

Võib kasutada ka koos teiste õlidega - lavendel, mänd, tüümian.

100% puhas eeterlik õli

Päritoluriik - Hiina

Kogus

Soovitame kasutada Soovitame kasutada eeterlike õlide difuuseris (lisada 4–6 tilka eeterlikku õli 300 ml veele). Toodet saab kasutada ka muudel viisidel ruumide lõhnastamiseks - põrandate pesemisel (lisades paar tilka põrandapesuveele) või hoopis salvrätikutele, visiitkaartidele ja märkmikele nende lõhnastamiseks jne.

 Hoiatus:

Toode ei sobi kasutamiseks toidu valmistamisel. Toode ei sobi kandmiseks nahale ega vanniveele. Toode ei sobi joomiseks. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Allergikute, epilepsia- või astmahaigete ning rasedate naiste läheduses kasutage toodet mõõdukalt ja ettevaatusega. Kõlblikkusaeg - 1 aasta pärast avamist. .

Kõlblikkusaeg - 1 aasta pärast avamist.

EUCALIPTUS

Eriviited

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password