APELSINI EETERLIK ÕLI (CITRUS SINENSIS) 10 ml


5,19 €
Maksudega

Apelsini eeterlik õlil on kergelt rahustav,  depressiooni maandavalt toime, see stimuleerib seedimist ning on suurepärane spasmolüütikum. Samuti on see õli väga hea vahend unetuse vastu ja sellel eesmärgil võib seda segada lavendliõliga. See aitab teil lõõgastuda, kui olete pärast rasket tööpäeva ärritunud või väsinud. Kuna õlil on suurepärane rahustav toime ja see soodustab positiivset meeleolu, sobib see hästi neile, kes soovivad taastada oma emotsionaalset tasakaalu. Apelsini eeterliku õli nuusutamine võib aidata kaasa stressi, tujukuse või depressiooni maandamisele.

100% puhas eeterlik õli

Päritoluriik - Brasiilia

Kogus
Kogus Laost otsas

Soovitame kasutada Soovitame kasutada eeterlike õlide difuuseris (lisada 4–6 tilka eeterlikku õli 300 ml veele). Toodet saab kasutada ka muudel viisidel ruumide lõhnastamiseks - põrandate pesemisel (lisades paar tilka põrandapesuveele) või hoopis salvrätikutele, visiitkaartidele ja märkmikele nende lõhnastamiseks jne.

Hoiatus:

Toode ei sobi kasutamiseks toidu valmistamisel. Toode ei sobi kandmiseks nahale ega vanniveele. Toode ei sobi joomiseks. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Allergikute, epilepsia- või astmahaigete ning rasedate naiste läheduses kasutage toodet mõõdukalt ja ettevaatusega. Kõlblikkusaeg - 1 aasta pärast avamist. .

Kõlblikkusaeg - 1 aasta pärast avamist.

Orange

Eriviited

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password