LAVENDLI EETERLIK ÕLI (LAVANDULA ANGUSTIFOLIA) 10 ml


10,59 €
Maksudega

Kerge ja värske lillearoom on lavendli eeterliku õli kõige olulisem omadus - see aitab tasakaalustada meelt, hinge ja keha ning stimuleerida paranemisprotsessi. Lavendliõli on üldiselt rahustav ja tasakaalustav õli. Lavendli eeterlik õli on kõige populaarsem ja sagedamini kasutatav aroomiteraapia õli. Lavendliõlil on valu vaigistavad, antiseptilised ja antibiootilised omadused ning sobib seetõttu külmetushaiguste, köha, sinusiidi ja gripist paranemise toetamiseks. Lavendliõli võib aidata kaasa kesknärvisüsteemi valule reageerimise vähenemisele, põletikke vähendamisele ja organismi tugevdamisele. Lavendliõli saab kasutada ka putukatõrjevahendina - tõrjub suurepäraset eemale kärbseid ja sääski. Lavendli eeterlik õli sobib kõige paremini unetuse käes kannatavatele inimestele, olgu selleks füüsiline vaevus, vaimne koormus või aju hüperaktiivsus. Eriti sobilik aurutamiseks enne magamaminekut. Väga tõhusaid tulemusi on võimalik saavutada, kui tilgutada paar tilka lavendliõli taskurätikule, padjale või pidžaamale. Lastele piisab 1–2 tilgast.

Võib kasutada ka koos teiste õlidega - männi, salvei ja kõigi tsitruseliste eeterlike õlidega.

100% puhas eeterlik õli

Päritoluriik - Prantsusmaa

Kogus
Kogus Laost otsas

Soovitame kasutada Soovitame kasutada eeterlike õlide difuuseris (lisada 4–6 tilka eeterlikku õli 300 ml veele). Toodet saab kasutada ka muudel viisidel ruumide lõhnastamiseks - põrandate pesemisel (lisades paar tilka põrandapesuveele) või hoopis salvrätikutele, visiitkaartidele ja märkmikele nende lõhnastamiseks jne.

 Hoiatus:

Toode ei sobi kasutamiseks toidu valmistamisel. Toode ei sobi kandmiseks nahale ega vanniveele. Toode ei sobi joomiseks. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Allergikute, epilepsia- või astmahaigete ning rasedate naiste läheduses kasutage toodet mõõdukalt ja ettevaatusega. Kõlblikkusaeg - 1 aasta pärast avamist. .

Kõlblikkusaeg - 1 aasta pärast avamist.

Levanda

Eriviited

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password