ROSMARIINI EETERLIK ÕLI (Rosmarinus Officinalis) 10 ml

6,99 €
Maksudega

Omapärane, meeldivalt terava ja läbitungiva lõhnaga eeterlik õli. Sellel on kesknärvisüsteemi stimuleeriv toime ja tänu sellele on see suurepärane ajutegevuse stimulaator. See on eriti kasulik pingutava mõtlemisega inimestele. See aitab kaasa keskendumisvõime suurenemisele ning mälu- ja töövõime parandamisele. Rosmariini eeterlikku õli saab kasutada hingamisteede haiguste (nohu, sinusiit, astma) ravi toetamiseks. Rosmariini eeterlik õli võib aidata kaasa vere kolesteroolitaseme alandamisele. Võib aidata kaasa väsinud lihastele ning migreeni ja peavaluga võitlemisele. Võib kasutada ka koos teiste õlidega - lavendel, piparmünt, seeder.

100% puhas eeterlik õli

Päritoluriik – Hispaania

Kogus

Soovitame kasutada Soovitame kasutada eeterlike õlide difuuseris (lisada 4–6 tilka eeterlikku õli 300 ml veele). Toodet saab kasutada ka muudel viisidel ruumide lõhnastamiseks - põrandate pesemisel (lisades paar tilka põrandapesuveele) või hoopis salvrätikutele, visiitkaartidele ja märkmikele nende lõhnastamiseks jne.

 Hoiatus:

Toode ei sobi kasutamiseks toidu valmistamisel. Toode ei sobi kandmiseks nahale ega vanniveele. Toode ei sobi joomiseks. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Allergikute, epilepsia- või astmahaigete ning rasedate naiste läheduses kasutage toodet mõõdukalt ja ettevaatusega. Kõlblikkusaeg - 1 aasta pärast avamist.

Kõlblikkusaeg - 1 aasta pärast avamist.

Rozmarinas

Eriviited

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password